Tronsmart Encore S5 - Бездротові навушники

166
 • Наявність: Нет в наличии
 • Ціна 1299.00 грн.

Поява бездротових навушників стало справжнім проривом в світі електроніки. Сучасна блютуз гарнітура передає звук не гірше провідних моделей, а іноді навіть і краще. І прямий тому доказ - Tronsmart Encore S5.

Загальні відомості

Tronsmart S5 - бездротові стереонавушники від компанії «Тронсмарт». Вони продаються в картонній біло-фіолетовою коробці, оснащеної магнітом, всередині якої знаходиться:

 1. гарнітура;
 2. невеликий чохол;
 3. запасні амбушюри різного розміру;
 4. Інструкція з експлуатації;
 5. роздвоєний USB-кабель, здатний заряджати правий і лівий навушники одночасно.

Дизайн блютуз гарнітури S5

Гаджет відрізняється невеликою вагою, компактними габаритами, строгим і лаконічним дизайном. Кожен навушник складається з двох частин - динаміка і дужки, що обгинає вухо, - і оснащений багатофункціональною клавішею, яка дозволяє керувати живленням, регулювати гучність, перемикати треки, приймати або відхиляти вхідні дзвінки. У шкарпетці дуже зручно, бо нічого не злітає і не викликає дискомфорту.

Характерні особливості Tronsmart Encore S5

Гарнітура підключається до будь-яких пристроїв, які підтримують з'єднання блютуз: смартфонам, комп'ютерів, планшетів і т.д. Для цього використовується Bluetooth 4.1, який забезпечує стабільне з'єднання, якісну передачу звуку, мінімальне споживання енергії. Блютуз ловить на відстані до 10 метрів.

За словами виробника, гаджет здатний працювати до 4 годин поспіль при відтворенні музики і до 40 годин в режимі очікування. На повну зарядку йде зовсім мало часу - близько півтори години. Тому, якщо гарнітура перестала реагувати на ваші команди, можна заглянути в найближче кафе і підключити її до мережі. Також для зарядки можна використовувати іншу електроніку - смартфони, комп'ютери, портативні зарядні і т.д.

До інших переваг Tronsmart Encore S5 можна віднести:

 1. Наявність двох режимів: моно і стерео. Гаджет складається з двох бездротових навушників: лівого і правого. При бажанні (під час керування автомобілем або роботи в офісі) дозволяється включати тільки один навушник. Причому, робити це можна на відстані до десяти метрів від джерела звуку (зрозуміло, за відсутності перешкод).
 2. Практичність. Завдяки ергономічному дизайну, виріб щільно прилягає до вух і не злітає під час інтенсивних тренувань. Крім того, фахівці «Тронсмарт» подбали про те, щоб гарнітура підходила всім без винятку, і забезпечили S5 гнучким наконечником для вух. З тією ж метою вони доповнили комплект амбушюрами різних розмірів.
 3. Наявність захисту IPX4. Модель позиціонується як спортивна, а значить, без пило-та вологозахисту вона вважалася б неповноцінною. Гарнітура не боїться пилу і вологи, тому її можна сміливо використовувати на тренуваннях, не побоюючись того, що раптовий дощ зіпсує ваші плани.

Управління Tronsmart S5 здійснюється досить просто:

 • Включення харчування: натиснути і утримувати багатофункціональну кнопку, поки світлодіод не займеться синім кольором. Для активізації стереорежимі включають харчування двох навушників, для включення режиму моно - харчування одного (Left) навушника.
 • Вимкнення живлення: натиснути і утримувати багатофункціональну кнопку, поки світлодіод не займеться червоним кольором. У стерео режимі спершу вимикають лівий навушник, а разом з ним відключається і правий.
 • Вибір треку: під час відтворення утримувати багатофункціональну клавішу протягом 2 секунд.
 • Прийом / завершення виклику: натиснути багатофункціональну кнопку один раз.
 • Відхилити вхідний дзвінок: натиснути і утримувати багатофункціональну кнопку протягом 2 секунд.

Звучання

Як було сказано раніше, використовувати Tronsmart Encore S5 можна в двох режимах: моно і стерео. У першому випадку включають тільки лівий навушник, а в другому - обидва навушника (при включенні правого навушника пристрій автоматично переходить в режим стерео).

Крім того, гарнітура оснащена системою пасивного шумозаглушення (PNC), що дозволяє усунути 90% сторонніх звуків. Виробники S5 використовували новітні технології, що дозволило добитися відмінного звучання і глибокого баса.

Гарнітура відрізняється збалансованим і рівномірним звуком на різних частотах і рівнях гучності. Блютуз версії 4.1 забезпечує якісну передачу даних як при прослуховуванні музики, так і під час розмов. Тут немає хрипів, перешкод і зависань, властивих іншим товарам даного цінового сегмента.

Гаджет Tronsmart Encore S5 припаде до смаку любителям активного способу життя. Його можна використовувати в якості звичайних бездротових навушників і в якості повноцінної гарнітури для розмов по мобільному телефону. Тепер купити пристрій можна, не виходячи з дому: досить зайти в інтернет-магазин і оформити замовлення.

Залишити відгук

    Жахливо           Неперевершено
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
CitySmartTv © 2013-2019