Tronsmart U5TF Titan Plus 90W

202
  • Наявність: В наявності
  • Ціна 1099.00 грн.

Життя сучасної людини неможливо уявити без гаджетів - планшетів, плеєрів, смартфонів і т. Д. Для зарядки всіх цих пристроїв можна використовувати продукцію компанії Tronsmart, наприклад, Tronsmart U5TF.

Комплектація, дизайн зарядного пристрою Tronsmart U5TF

Зарядний пристрій U5TF продається в біло-фіолетовою коробці. На передній стороні знаходиться зображення зарядного із зазначенням його максимальної потужності, а на задній - опис елементів корпусу і перелік основних характеристик U5TF. Усередині коробки можна виявити пластиковий блістер із зарядним пристроєм, кабель живлення і паперові буклети (гарантійний талон, керівництво по експлуатації).

Пристрій має максимально простий і лаконічний дизайн. Це прямокутна «коробочка» чорного кольору, прикрашена написом Tronsmart. Елементи корпусу виготовлені з матового і глянцевого пластика. Зверху знаходиться світлодіодний індикатор (при включенні зарядного загоряється зеленим кольором), на передній панелі - 5 USB-портів, а на задній - тумблер ON / OFF і роз'єм для кабелю живлення. Внизу є прогумовані ніжки, що дозволяють пристрою впевнено стояти на будь-яких поверхнях.

Гаджет має компактні розміри (159x81x29 мм) і невелика вага (близько 300 г). Тому використовувати його дуже зручно.

Характеристики зарядного пристрою Tronsmart U5TF

У зарядному пристрої є 5 роз'ємів, кожен з яких підтримує технологію швидкої зарядки Quick Charge 3.0. Наявність тумблера забезпечує зручне використання пристрою (немає необхідності висмикувати з мережі шнур живлення).

Максимальна заявлена ​​потужність Tronsmart U5TF становить 90 Вт. Примітно, що характеристики портів практично не змінюються при підключенні 5 пристроїв одночасно.

Купити зарядний пристрій можна в нашому інтернет-магазині. Не відкладайте покупку на потім. Зв'яжіться з нами зараз!

Залишити відгук

    Жахливо           Неперевершено
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
CitySmartTv © 2013-2019