Tronsmart Encore M1 Bluetooth 2-in-1

168
  • Наявність: Нет в наличии
  • Ціна 1099.00 грн.

Tronsmart Encore M1 Bluetooth 2-in-1 Аудіо передавач і приймач

Адаптер Tronsmart Encore M1 Bluetooth 2-in-1, який об'єднав в собі аудіо-передавач і приймач, припаде до душі багатьом любителям якісного звуку. Дана приставка незважаючи на мініатюрні розміри і невисоку вартість володіє великим набором функцій, а також підтримує кодек apt-X, який в парі з Bluetooth (версія V4.1) забезпечує бездротову передачу аудіо-сигналу в форматі Lossless. 

Пристрій побудований на базі чіпсета CSR BC8670, частота якого становить 2,402GHz-2,480GHz. Приставка дозволяє забезпечити Bluetooth-з'єднання в радіусі 10 метрів, що робить Tronsmart Encore M1 ідеальним гаджетом для використання в домашніх умовах, а також в автомобілі.

Приставка підтримує AUX і SPDIF з'єднання

Працюючи в режимі передавача, пристрій, завдяки наявності функції «подвійний потік», забезпечує трансляцію аудіо-сигналу на навушники або два динаміка. При роботі в режимі приймача приставка дозволяє здійснити передачу аудіо-сигналу по бездротовій мережі з комп'ютера, планшета або смартфона на будь-яке інше аудіопристр, у якого відсутня Bluetooth, таке як стереосистема старої моделі, в тому числі автомобільна, а також док-станція, приймач і інші. При цьому, наявність функції подвійне з'єднання робить можливим одночасне підключення до приставки двох смартфонів або планшетів.

Приставка оснащена літій-іонним акумулятором ємністю 350 мАг, що забезпечує роботу в режимі приймача або передавача при AUX з'єднанні із зовнішнім пристроєм протягом 15 годин, при SPDIF з'єднанні - 12 годин. Повна зарядка акумулятора займає не більше двох годин. Переклад приставки з режиму в режим виконується за допомогою перемикача, розташованого на бічній панелі.

Розміри Tronsmart Encore M1 - 60х60х18,4 мм, вага - 38,6 м Експлуатація приставки можлива в температурному діапазоні від -10 до + 55 ° С.

Країна виробник - Китай.

У комплекті з пристроєм поставляються:

Кабель 3.5 мм jack - 1 штука,

Кабель 3.5 мм jack з 2-я RCA - 1 штука,

Кабель micro USB - 1 штука,

Оптичний аудіо-кабель - 1 штука,

Керівництво користувача - 1 штука.

Tronsmart Encore M1 відгуки

Алексей21.10.2018

А можно ли с помощью данного устройства подключить к системному блоку персонального компьютера (не имеющего встроенный модуль блютуз) блютуз колонки Тронсмарт элемент Т2?

Добрый День! Колонку можно подключить через кабель Джек! (он в комплекте)Спасибо

Залишити відгук
    Жахливо           Неперевершено
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
CitySmartTv © 2013-2019